این وب سایت بسته شده است.مابه پارس تودی تاجیکی تغییر پیدا کرده ایم.
جمعه, 22 مرداد 1395 18:27

تردد نفتکش های ایرانی به بنادر اروپایی

تردد نفتکش های ایرانی به بنادر اروپایی

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ایران گفت، پس از اجرای برنامه جامع اقدام مشترک(برجام)، تردد نفتکش های ناوگان شرکت ملی نفتکش ایران به بنادر اروپایی ازسرگرفته شده است.

به گزارش امروز جمعه شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی (شانا)، "محمد سعید نژاد" مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی ایران افزود، شرکت ملی نفتکش ایران یکی از بزرگترین ناوگان حمل و نقل دریایی محموله های نفتی را دارد و هم اکنون همه محموله های نفت خام صادراتی ایران با نفتکش های ایرانی و بدون هیچ محدودیتی به مقاصد مختلف از جمله بنادر اروپایی حمل می شود.

"محمد سعید نژاد" تصریح کرد، پیش از اجرای برجام فعالیت شرکت ملی نفتکش ایران در بازارهای بین‎المللی با محدودیت‎هایی روبرو بود اما با اجرای برجام تردد نفتکش ها و کشتی های تجاری ایران با بالاترین استانداردهای جهانی به بنادر اروپایی صورت می گیرد.

سعید نژاد با بیان اینکه صادرات نفت ایران از زمان برداشته شدن تحریم‎ها ٢ برابر شده است، خاطر نشان کرد، با عضویت در ٢٤ کنوانسیون همه نفتکشها، کشتی ها و شناورهای تجاری ایران بدون هیچ محدودیتی درچاچوب مقررات جهانی فعالیت می کنند.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ایران تاکید کرد، با چشم‌انداز جدید در خصوص فعالیت‌های اقتصادی و بازرگانی در ایران، فعالان اقتصادی اطمینان بیشتری برای همکاری با دیگر کشورهای جهان پیدا خواهند کرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید